Notowania

prawo
01.11.2012 07:21

Islam we Francji. Władze deportowały duchownego

Tunezyjski imam od lat przebywał we Francji, skąd w ostatniej dekadzie deportowano co najmniej 146 islamistów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(CHAUVEAU NICOLAS/SIPA/East News)

*Francuskie MSW poinformowało o wydaleniu radykalnego imama znanego z antysemickich kazań i nawoływań do dżihadu. Mohamed Hammami, który wygłaszał kazania w meczecie Omara w Paryżu, został wydalony do swojej rodzinnej Tunezji. *

Oprócz głoszenia antysemickich poglądów Hammami bronił przemocy wobec kobiet, m.in. wzywał do wychłostania na śmierć kobiety, która popełniła cudzołóstwo.

Tunezyjski imam od lat przebywał we Francji, skąd w ostatniej dekadzie deportowano co najmniej 146 islamistów, w tym 34 imamów.

Czytaj więcej w Money.pl
Francuzi walczą. Zero tolerancji - nie żartowali Jeden bojownik islamski pochodzenia algierskiego i imam pochodzący z Mali zostali już wczoraj odesłani do swoich krajów.
Kolejna prowokacja w kierunku muzułmanów Okładka najnowszego Charlie Hebdo, dostępna już w internecie, przedstawia muzułmanina na wózku inwalidzkim pchanym przez ortodoksyjnego żyda, mówiących: Nie wolno sobie drwić.
Zero tolerancji dla kaznodziejów nienawiści 70 europejskich imamów i rabinów z 18 krajów chce walczyć z brakiem tolerancji.
Tagi: prawo, imam, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz