Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Handel narkotykami. Pseudokibice okazali się dealerami

0
Podziel się:

Zatrzymani to pseudokibice jednego z dębickich klubów piłki nożnej.

Handel narkotykami. Pseudokibice okazali się dealerami

Sześciu członków zorganizowanej grupy przestępczej handlującej narkotykami zatrzymało rzeszowskie CBŚ. Trzech z nich trafiło, decyzją sądu, na trzy miesiące do aresztu. Wszystkim grozi do 10 lat więzienia.

Jak poinformował rzecznik podkarpackiej policji podkom. Paweł Międlar, zatrzymani to pseudokibice jednego z dębickich klubów piłki nożnej. Podejrzani są o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która rozprowadzała na terenie Dębicy i powiatu dębickiego znaczne ilości amfetaminy i marihuany.

_ - Narkotyki rozprowadzane były głównie wśród pseudokibiców dębickiego klubu _ - powiedział Międlar. Jednemu z zatrzymanych postawiono zarzut kierowania zorganizowaną grupą przestępczą. Pozostałym zarzucono udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz udział w obrocie znacznymi ilościami narkotyków.

Zatrzymani to mieszkańcy Dębicy i okolic, w wieku od 21 do 27 lat. W miejscach ich zamieszkania funkcjonariusze CBŚ znaleźli marihuanę.™Podczas przeszukań CBŚ współpracowało ze Strażą Graniczną i Grupą Mobilną Służby Celnej; w akcji wykorzystano m.in. psy do wykrywania narkotyków.Sąd Rejonowy w Rzeszowie na wniosek Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie zastosował wobec trojga zatrzymanych trzymiesięczny areszt. Wobec trzech pozostałych osób prokuratura zastosowała dozór policji. Zatrzymanym członkom grupy grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Czytaj więcej w Money.pl
Produkowali narkotyki na masową skalę Policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 11 pseudokibiców jednej z krakowskich drużyn.
Spektakularna akcja CBŚ warta milion złotych Pięć nielegalnych plantacji konopi indyjskich, z których można było wyprodukować 50 kg suszu marihuany.
Pseudokibice z amfetaminą zatrzymani Ponad 1,5 kg narkotyków, głównie amfetaminy, przechwycili dolnośląscy policjanci. Grozi im do 10 lat więzienia.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)