Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Gwałciciel recydywista zatrzymany

0
Podziel się

Policjanci z Myszkowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie 49-letniej kobiety. 23-latek został ujęty dzięki informacji przekazanej przez świadka.

Gwałciciel recydywista zatrzymany
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bEiUhvSJ

Okazało się, że zatrzymany już wcześniej odsiadywał wyrok za podobne przestępstwo.

Jak podał zespół prasowy śląskiej policji, kobieta została zaatakowana w miniony weekend nocą, gdy wracała z baru. Napastnik zaciągnął ją w pobliże bloku, a następnie używając przemocy zgwałcił.

Ofiara wzywała pomocy. Jej krzyk usłyszał przypadkowy mężczyzna, spacerujący w tej okolicy z psem. Świadek natychmiast powiadomił policję. Policjanci szybko pojechali na miejsce i tam zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 23-letni myszkowianin.

bEiUhvSL

Jak się okazało, ten sam mężczyzna odsiadywał już wyrok za podobne przestępstwo. Wyszedł z więzienia w ubiegłym roku. Teraz przedstawiono mu zarzut zgwałcenia w warunkach powrotu do przestępstwa, czyli tzw. recydywy. Na wniosek prokuratora sąd go aresztował. Grozi mu kara nawet kilkunastu lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Poseł Wipler: policja mnie pobiła _ Wciąż jestem w szpitalu. Tomografia, RTG, seria innych badań. Nie mam telefonu. Zostałem brutalnie pobity przez policję, czytam jej wersję... - _ napisał rano Wipler na portalu społecznościowym.
Policja przechwyciła 17 kg różnych narkotyków Zarzut udziału w zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków usłyszało ośmiu mężczyzn
Radary policji nielegalne? Prokuratura bada sprawę - _ Sprawdzamy ich odporności na zaburzenia elektromagnetyczne _ - mówi przedstawiciel Warszawskiej Prokuratury Okręgowej. Co z mandatami?
Oszukał 44 osoby, ukradł blisko 4 mln zł Przez kilka miesięcy mężczyzny nie można było przesłuchać, bowiem ślad po nim zaginął i nie przebywał w miejscu zamieszkania.
bEiUhvTm
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)