Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Gowin o nieobecności na posiedzeniu Rady Krajowej PO: miałem wysoką gorączkę

0
Podziel się:

Minister sprawiedliwości powiedział, że powodem jego nieobecności na posiedzeniu Rady Krajowej PO były kłopoty zdrowotne.

Gowin o nieobecności na posiedzeniu Rady Krajowej PO: miałem wysoką gorączkę
(PAP/Rafał Guz)
bFfCpUlh

Minister sprawiedliwości Jarosław Gowin powiedział, że powodem jego nieobecności na ostatnim posiedzeniu Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej były kłopoty zdrowotne. Dodał, że miał wysoką gorączkę i musiał się leczyć.

Na sobotnim posiedzeniu Rady Krajowej PO premier i szef Platformy Donald Tusk potwierdził, że będzie ponownie kandydował na przewodniczącego partii. Szef PO ma zostać wybrany w wyborach bezpośrednich. Tusk powiedział ponadto, że w liczy na silną konkurencję w wyścigu o fotel szefa Platformy; przestrzegał też partyjne frakcje przed destabilizowaniem PO.

Gowin - który uważany jest za lidera grupy konserwatywnej w PO - wyjaśniał na poniedziałkowej konferencji prasowej w Tarnobrzegu (Podkarpackie) powody swej nieobecności na posiedzeniu Rady Krajowej Platformy. _ W sobotę miałem wysoką gorączkę i nie chciałem sprawić przykrości dziennikarce, z którą byłem umówiony na żywo, więc zwlokłem się jakoś z łóżka i pojawiłem się w radiu RMF, ale potem była pora, żeby zacząć się kurować; również po to, żeby móc dzisiaj stawić się na spotkaniu z sędziami w Tarnobrzegu i spotkać się urzędnikami _ - powiedział Gowin.

bFfCpUlj

Zaznaczył, że nadal ma kłopoty ze zdrowiem.

Zapytany, czy będzie kandydował w wyborach na przewodniczącego Platformy, Gowin zaznaczył, że obecnie jest ministrem sprawiedliwości _ i koncentruje się na tych zadaniach _.

_ Kiedy moja misja dobiegnie końca, będę myślał o swoich planach politycznych _ - dodał Gowin. Dziś w Tarnobrzegu minister sprawiedliwości uczestniczył w zgromadzeniu ogólnym miejscowego okręgu sądowego.

Czytaj więcej w Money.pl
Jarosław Gowin przemówił. Już nie pasuje do PO? Minister powiedział, że popełnił drobny błąd w kwestii projektów ustaw o związkach partnerskich.
Schetyna: Mam wpływ na Platformę Wiceszef PO wyjaśnia, czy naprawdę jest liderem wewnętrznej opozycji w partii.
Kaczyński znalazł sposób na Tuska O tym, co może pogrążyć rząd, pisze Maciej Czujko.
bFfCpUlK
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)