Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Głośny proces w Wielkiej Brytanii. To rodzice winni śmierci sześciorga dzieci

0
Podziel się:

To ojciec dzieci i przyjaciel rodziny umyślnie podłożyli ogień w domu. Wina matki została potwierdzona większością głosów.

Głośny proces w Wielkiej Brytanii. To rodzice winni śmierci sześciorga dzieci
(Maliszewski/Reporter)

Rodzice winni zabójstwa sześciorga swoich dzieci w brytyjskim mieście Derby. Do tragedii doszło w maju ubiegłego roku podczas pożaru domu.

Ława przysięgłych sądu w Nottingham orzekła jednogłośnie, że ojciec dzieci i przyjaciel rodziny umyślnie podłożyli ogień w domu. Wina matki została potwierdzona większością głosów. Ojciec rodziny miał nadzieję, że o atak na dom zostanie oskarżona jego była kochanka i w ten sposób uzyska on prawo do opieki nad ich wspólnymi dziećmi.

W pożarze zginęło pięcioro dzieci pary oskarżonych i jedno- mężczyzny z poprzedniego związku. Wyrok w tej sprawie ma zapaść jutro.

Czytaj więcej w Money.pl
Głośny proces w Rosji. A oskarżeni nie żyją Kolejna rozprawa w procesie zmarłego prawnika Siergieja Magnitskiego i dyrektora generalnego tego funduszu Williama Browdera odbędzie się 5 kwietnia.
Trafią przed sąd za złą diagnozę Będzie powtórny proces dwóch lekarzy oskarżonych o postawienie złej diagnozy i narażenie na utratę życia lub doznanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 5-letniego chłopca.
Chcieli kupić dziecko. Za 23 tysiące złotych Nie byli małżeństwem. Od dłuższego czasu bezskutecznie leczyli się na bezpłodność. 24-latka i 25-latek sięgnęli po szokujące środki, by założyć rodzinę.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)