Notowania

euro 2012
19.06.2012 07:57

Euro 2012. Wśród kibiców padły strzały

Zabójstwo miało miejsce w lodziarni, gdzie kibice oglądali mecze Włochy - Irlandia i Chorwacja - Hiszpania.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Adidas)

Pełna kibiców oglądających wczorajsze mecze Euro 2012 lodziarnia w Toronto stała się widownią gangsterskich porachunków. Zastrzelony został jeden z kibiców, drugiego zabrano do szpitala - podały kanadyjskie media.

Zabójstwo miało miejsce w sycylijskiej lodziarni we włoskiej dzielnicy, gdzie kibice oglądali mecze Włochy - Irlandia i Chorwacja - Hiszpania.

Jak relacjonowali świadkowie, zabójca miał na twarzy maskę, ubrany był w kombinezon taki, jakiego używa się na budowach. Wczoraj wieczorem policja wciąż szukała sprawcy.

College Street, czyli ulica, gdzie doszło do zabójstwa, uchodziła dotychczas za jedno z najbezpieczniejszych miejsc w centrum Toronto. Jest tam wiele barów i kawiarni, tradycyjnych miejsc spotkań całych rodzin.

To nie pierwszy przypadek porachunków gangsterskich w ostatnich tygodniach w spokojnym zazwyczaj Toronto. Dwa tygodnie temu w zatłoczonym centrum handlowym Eaton Centre w śródmieściu miasta mężczyzna zastrzelił dwie osoby i ranił pięć innych.

Czytaj więcej w Money.pl
Tragedia przed koncertem. Runęła scena W wyniku zawalenia się część konstrukcji sceny zginął robotnik, a trzech kolejnych zostało rannych.
Chcą płacić za adopcję. Będzie efekt? Rząd kanadyjskiej prowincji Ontario postanowił wprowadzić finansowe zachęty dla osób zainteresowanych adopcją dzieci w wieku powyżej 10 lat.
Szok dla mieszkańców. Sprawca zatrzymany Policja zatrzymała 23-letniego mężczyznę, podejrzanego o zastrzelenie jednej osoby i ranieniu siedmiu w Toronto.
Tagi: euro 2012, kanada, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz