Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Euro 2012 w Polsce. Witalij Mutko ratuje kibiców

0
Podziel się:

Polscy policjanci zatrzymali 25 rosyjskich chuliganów. Część z nich została skazana na pobyt w więzieniu.

Euro 2012 w Polsce. Witalij Mutko ratuje kibiców
(PAP/Tomasz Gzell)

Rosyjski minister sportu przyleciał do Warszawy na pomoc kibicom. Według agencji Interfax, Witalij Mutko zamierza prowadzić rozmowy w sprawie losów Rosjan zatrzymanych w trakcie starć z policją, w dniu meczu Polska - Rosja.

Polscy policjanci zatrzymali 25 rosyjskich chuliganów. Część z nich została skazana na pobyt w więzieniu. Na prośbę Rosyjskiego Związku Kibiców, rosyjskim minister sportu ma zamiar prowadzić w Polsce rozmowy w sprawie ich deportacji do kraju. - Żaden z naszych kibiców nie zostanie bez pomocy - zapowiedział Witalij Mutko.

Szef resortu sportu zapowiedział również, że Rosja będzie zabiegać, aby wyroki mogli oni odsiedzieć w rosyjskich aresztach.

Czytaj więcej w Money.pl
Kibole znowu zaatakują kibiców z Rosji? Policja szykuje wzmocnione oddziały, bo na drodze kibiców na Stadion Narodowy mogą się pojawić grupy chuliganów, zarówno z Polski jak i z Rosji.
85 proc. kibiców czuje się bezpiecznie 81 proc. badanych kibiców i turystów zagranicznych deklaruje, że przyjedzie do Polski ponownie, a 9 na 10 osób poleci Polskę swoim znajomym.
Ta ambasada otrzymuje "bardzo miłe maile" 84 proc. zagranicznych kibiców i turystów pozytywnie ocenia organizację Euro w Polsce.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)