Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek
03.03.2014 07:19

Droga krajowa nr 79 odblokowana po wypadku

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący bmw 23-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem, prowadzonym przez 30-latka. Kierujących - byli trzeźwi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Tymon Markowski/EastNews)

Około północy przywrócono ruch na drodze krajowej nr 79 Sandomierz-Kraków w Osieku (Świętokrzyskie). Trasa została zablokowana wczoraj wieczorem, po zderzeniu dwóch samochodów osobowych. W wypadku siedem osób zostało rannych.

Jak powiedział oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Staszowie Mariusz Domagała, w Osieku zderzyły się bmw i ford focus.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący bmw 23-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem, prowadzonym przez 30-latka. Kierujących - byli trzeźwi - oraz pięcioro pasażerów pojazdów przewieziono do szpitali.

W czasie gdy trasa była nieprzejezdna, podróżujący trasą jeździli wyznaczonymi przez policję objazdami.

Czytaj więcej w Money.pl
Dorożkarz zginął w wypadku na Krupówkach Burmistrz Zakopanego Janusz Majcher powiedział, że konieczne są zmiany na postojach dorożek konnych.
Czterolatek zginął pod kołami ciągnika _ Całkiem prawdopodobne, że chłopiec sam uruchomił silnik stojącego na podwórku traktora. _
Fragment autostrady A4 jest już przejezdny Jedna z kolizji, w której uczestniczyły trzy samochody, spowodowała całkowite zablokowanie jezdni w kierunku Wrocławia.
Tagi: wypadek, droga krajowa, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz