Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Droga krajowa nr 79 odblokowana po wypadku

0
Podziel się:

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący bmw 23-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem, prowadzonym przez 30-latka. Kierujących - byli trzeźwi.

Droga krajowa nr 79 odblokowana po wypadku
(Tymon Markowski/EastNews)
bELaHJiZ

Około północy przywrócono ruch na drodze krajowej nr 79 Sandomierz-Kraków w Osieku (Świętokrzyskie). Trasa została zablokowana wczoraj wieczorem, po zderzeniu dwóch samochodów osobowych. W wypadku siedem osób zostało rannych.

Jak powiedział oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Staszowie Mariusz Domagała, w Osieku zderzyły się bmw i ford focus.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący bmw 23-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem, prowadzonym przez 30-latka. Kierujących - byli trzeźwi - oraz pięcioro pasażerów pojazdów przewieziono do szpitali.

bELaHJjb

W czasie gdy trasa była nieprzejezdna, podróżujący trasą jeździli wyznaczonymi przez policję objazdami.

Czytaj więcej w Money.pl
Dorożkarz zginął w wypadku na Krupówkach Burmistrz Zakopanego Janusz Majcher powiedział, że konieczne są zmiany na postojach dorożek konnych.
Czterolatek zginął pod kołami ciągnika _ Całkiem prawdopodobne, że chłopiec sam uruchomił silnik stojącego na podwórku traktora. _
Fragment autostrady A4 jest już przejezdny Jedna z kolizji, w której uczestniczyły trzy samochody, spowodowała całkowite zablokowanie jezdni w kierunku Wrocławia.
bELaHJjC
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)