Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
dożywocie
18.10.2012 13:07

Dożywocie za zabójstwo taksówkarza

Taka karę warszawski sąd wymierzył obywatelowi Armenii za zabójstwo w podstołecznym Józefowie w 2011 r.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Taka karę warszawski sąd wymierzył obywatelowi Armenii za zabójstwo w podstołecznym Józefowie w 2011 r. Wyrok nie jest prawomocny.

W kwietniu 2011 r. policja dostała zgłoszenie o porzuconym na parkingu samochodzie z otwartymi drzwiami. Kilkadziesiąt metrów od auta funkcjonariusze znaleźli ciało mężczyzny z licznymi ranami kłutymi klatki piersiowej - był to taksówkarz jednej z otwockich korporacji.

Kilka godzin później policja zatrzymała pasażera taksówki; był to mieszkający w Otwocku 21-letni obywatel Armenii H.H. Jak podawała wtedy policja, w śledztwie mężczyzna początkowo zaprzeczał, by miał związek z zabójstwem, ale po przedstawieniu zebranych w sprawie dowodów, przyznał się do winy. Nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania - przyznał, że był pod wpływem środków odurzających.

Prokuratura Rejonowa w Otwocku oskarżyła mężczyznę o zabójstwo w związku z rozbojem. Jak podała w czwartek prokuratura, Sąd Okręgowy Warszawa-Praga wymierzył oskarżonemu karę dożywotniego pozbawienia wolności. Obrona może się jeszcze odwołać do Sądu Apelacyjnego w Warszawie.

Czytaj więcej w Money.pl
97-letni hitlerowiec skazany na dożywocie Trybunał wojskowy w Weronie na północy Włoch skazał w środę zaocznie 97-letniego hitlerowskiego zbrodniarza na karę dożywocia.
Spędził ponad 12 lat w więzieniu. Niesłusznie Sąd Okręgowy w Gdańsku uniewinnił we wtorek Czesława Kowalczyka od zarzutu zabójstwa w grudniu 1998 r. instruktora jazdy konnej.
Mubarak wróci do celi. Bo czuje się już lepiej Były prezydent Egiptu zostanie z powrotem przeniesiony do więzienia.
Tagi: dożywocie, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz