Notowania

czuma
07.03.2009 09:39

Czuma otacza się ludźmi PiS

Minister sprawiedliwości zatrudnił byłego radnego PiS i pracownika klubu PiS Adama Jaworskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Supernak)

Minister sprawiedliwościAndrzej Czumazatrudnił w gabinecie politycznym byłego radnego PiS i pracownika klubu PiS Adama Jaworskiego. Politycy PO nie bardzo chcą to komentować. Są zaskoczeni i zdziwieni krokiem ministra.

_ Dziennik _ pisze, że Jaworski jest warszawskim radnym dzielnicy Praga-Południe. Po wyborach samorządowych w 2007 roku należał do klubu radnych PiS. Był też pracownikiem sejmowego klubu tej partii. Pomagał posłance Prawa i SprawiedliwościMarzenie Wróbelpisać ustawę dotyczącą osób represjonowanych w latach 1944 - 1956.

Poseł POSebastian Karpiniukpowiedział _ Dziennikowi _, że trudno mu komentować tę sprawę. Przypomniał, że Jaworski był asystentem posła Czumy, gdy ten przewodniczył komisji śledczej ds. nacisków. A to zdaniem posła Karpiniuka świadczy, że Andrzej Czuma ma do działacza PiS-u duże zaufanie.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Czuma nie jest zwolennikiem zaostrzania kar ]( http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/czuma;nie;jest;zwolennikiem;zaostrzania;kar,183,0,430775.html )
* [ Czuma do prokuratorów. Więcej szacunku dla ofiar ]( http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/czuma;do;prokuratorow;wiecej;szacunku;dla;ofiar,228,0,429540.html )
Tagi: czuma, polityka, pis, prawo, wiadomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz