Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Córka Korwina-Mikkego wpadła na kradzieży

0
Podziel się:

Została przyłapana przez ochronę warszawskiego hipermarketu budowlanego.

Córka Korwina-Mikkego wpadła na kradzieży
(PAP/Grzegorz Momot)

Córka prezesa Kongresu Nowej Prawicy, Korynna Korwin-Mikke została zatrzymana przy próbie kradzieży w jednym z warszawskich hipermarketów.

Korynna została przyłapana przez ochronę warszawskiego hipermarketu budowlanego OBI na próbie kradzieży - donosi dziennik.pl. Sprawę miała ujawnić ochrona sklepu.

Córka Janusza Korwin-Mikkego przyznała się do winy. Jej _ wyczyn _, został zakwalifikowany jako wykroczenie, a nie przestępstwo, dlatego policja ukarała ją mandatem w wysokości 500 złotych. Kobieta nie usłyszy zarzutów.

Korynna Korwin-Mikke jest projektantką mody i prowadzi butki w Warszawie. Jest też niedoszłą europosłanką.

W majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego kandydowała w okręgu gorzowskim. Na liście Kongresu Nowej Prawicy dostała dziewiąte miejsce. Nie dostała się za to do europarlamentu.

Czytaj więcej w Money.pl
Tajny oddział policji. Oto "łowcy cieni" Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji, tworzący elitarną komórkę. Często łapią tych, którzy uciekli z Polski i ukrywają się za granicą.
Kolejny apel policji. "Trzeba uważać na..." Tłok w sklepach i duże zainteresowanie zakupami w internecie mogą próbować wykorzystać złodzieje i oszuści.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)