Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Clinton zaatakowana podczas przemówienia

0
Podziel się:

Była szefowa amerykańskiej dyplomacji popisała się jednak niezłym refleksem i uniknęła trafienia.

Clinton zaatakowana podczas przemówienia
(marcn/CC/Flickr)

Była szefowa amerykańskiej dyplomacji popisała się jednak niezłym refleksem i uniknęła trafienia. W porę zorientowała się w zagrożeniu i zrobiła unik, dzięki któremu but przeleciał obok jej głowy.

Do incydentu doszło w jednym z hoteli w Las Vegas, gdzie Hillary Clinton uczestniczyła w konferencji zorganizowanej przez instytucję zajmującą się gospodarką odpadami.

Gdy szefowa amerykańskiej dyplomacji pojawiła się na scenie, by wygłosić przemówienie, w jej kierunku poleciał z sali jakiś przedmiot, jak się okazało - but. 67-letnia Clinton w porę zorientowała się w zagrożeniu i zrobiła unik, dzięki któremu but przeleciał obok jej głowy.

_ To był nietoperz? _ - zapytała żartem Hillary Clinton i dodała: _ Mój Boże, nie wiedziałam, że gospodarka odpadami budzi tu takie emocje _. Według stacji CNN, butem zaatakował panią Clinton pewna kobieta, która natychmiast została zatrzymana przez ochronę. Nie wiadomo, przeciwko czemu protestowała w ten sposób.

Rzucanie butami w polityków jest dość popularną formą protestu - przynajmniej w niektórych częściach świata. Przekonał się o tym m.in. prezydent USA George W. Bush, który stał się celem takiego ataku na konferencji prasowej w Bagdadzie w 2008 roku. Rok później, podczas wykładu na uniwersytecie w Cambridge, but poleciał w kierunku ówczesnego premiera Chin Wen Jiabao.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/225/m260065.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/hilary;clinton;prezydentem;usa;wszystko;na;to;wskazuje,15,0,1469199.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Hilary Clinton prezydentem USA? Jest szansa Jeśli zdecyduje się kandydować na prezydenta USA to bez problemu powinna zdobyć nominację. Tak wynika z najnowszego sondażu Washington Post. U republikanów stawka jest wyrównana.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/172/m196780.jpg ) ] (http://dom.money.pl/wiadomosci/rynki-zagraniczne/artykul/hiszpania;nie;powstanie;europejskie;las;vegas,91,0,1441883.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) "Europejskie Las Vegas" nie powstanie Wielki ośrodek turystyczny - hotele, kasyna, pola golfowe -który miał powstać koło Madrytu, jednak nie zostanie zbudowany.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)