Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Chcą obwodnicy, blokują rondo w Ostrołęce

0
Podziel się:

Utrudnienia dotyczą kierowców poruszających się trasą Warszawa- Ostrołęka-Łomża oraz Warszawa-Ostrołęka-Olsztyn.

Chcą obwodnicy, blokują rondo w Ostrołęce
(Szymon Blik / REPORTER)

Kilkadziesiąt osób zablokowało przed południem ruch skrzyżowaniu łączącym drogi krajowe nr 53 i 61. Protestujący chcą w ten zwrócić uwagę na potrzebę wybudowania obwodnicy.

Blokada rozpoczęła się o godz. 10 i ma potrwać godzinę. Utrudnienia dotyczą kierowców poruszających się trasą Warszawa- Ostrołęka-Łomża oraz Warszawa-Ostrołęka-Olsztyn. Jak powiedział PAP oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce Sylwester Marczak, protestujący przechodzą przez przejście dla pieszych w tę i z powrotem blokując ruch samochodów, co jakiś czas przepuszczają oczekujące pojazdy.

Policja wyznaczyła objazdy. W Różanie samochody jadące w stronę Białegostoku kierowane są na Ostrów Mazowiecką, a zmierzające w kierunku Olsztyna - przez Przasnysz.

Tego rodzaju akcja zorganizowana jest w Ostrołęce po raz trzeci. Podobne akcje odbyły się w styczniu oraz w lutym. Za każdym razem brało w nich udział po kilkadziesiąt osób.

Organizatorem blokady jest działający od końca ub. roku Społeczny Komitet Protestacyjny, który chce zwrócić uwagę władz Mazowsza oraz rządu na potrzebę wybudowania obwodnicy Ostrołęki.

Czytaj więcej w Money.pl
Szef GDDKiA był "zamknięty na dialog i surowo pilnował publicznych pieniędzy" Ciemną stroną jego kadencji były problemy finansowe i bankructwa firm budowlanych.
Polimex Mostostal odsyła wierzycieli do GDDKiA Chodzi o zapłatę dla podwykonawców za prace na odcinku autostrady A4 Rzeszów - Jarosław. Jest szansa, że pieniądze trafią do nich do 14 lutego.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)