Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
chavez
14.02.2013 06:52

Chavez chory na raka. Nikt nie widział go od dwóch miesięcy

O stanie zdrowia prezydenta informują jedynie komunikaty jego zastępcy bądź innych przedstawicieli najwyższych władz państwa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(José Cruz/Agência Brasil/CC)

Prezydent Wenezueli Hugo Chavez, który w grudniu ubiegłego roku przeszedł operację wycięcia nowotworu, przechodzi obecnie _ delikatną _ i _ złożoną _ alternatywną terapię antyrakową - poinformował wenezuelski wiceprezydent Nicolas Maduro.

Chaveza nie widziano od 10 grudnia odkąd wyjechał na leczenie na Kubę; przez dwa miesiące nie pojawił się publicznie i nie przemówił.

O stanie zdrowia prezydenta informują jedynie komunikaty jego zastępcy bądź innych przedstawicieli najwyższych władz państwa.

Maduro nie przybliżył przebiegu alternatywnej terapii, nigdy nie zdradził też, o jaki nowotwór chodzi. _ Dziś nasz przywódca przechodzi alternatywną terapię. Leczenie jest złożone i trudne, ale musi w którymś momencie położyć kres chorobie _ - powiedział wiceprezydent w telewizji publicznej.

Czytaj więcej w Money.pl
Chavez bliski śmierci? Przemówił zastępca Wiceprezydent Wenezueli Nicolas Maduro mówi, że Hugo Chavez pozostanie prezydentem bez względu na to, czy będzie mógł być zaprzysiężony 10 stycznia.
Są nowe informacje o zdrowiu Chaveza Prezydent Wenezueli Hugo Chavez jest "w najlepszym stanie' od momentu poddania się operacji na Kubie przed 45 dniami.
Jest po operacji. Jego stan się poprawia Hugo Chavez 11 grudnia przeszedł na Kubie operację usunięcia nowotworu.
Tagi: chavez, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz