Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

CBŚ zlikwidowało hurtownię narkotyków

0
Podziel się:

W magazynie było 442 tabletki ecstasy, 3,5 kilograma marihuany, ponad 85 gramów amfetaminy, 35 gramów kokainy.

CBŚ zlikwidowało hurtownię narkotyków
(East News)
bESNGOSt

Na gorącym uczynku zatrzymani zostali pseudokibice dwóch zwaśnionych ze sobą klubów Wisły i Cracovii - poinformował w rzecznik małopolskiej policji Mariusz Ciarka.

W _ hurtowni narkotyków _ było 442 tabletki ecstasy, 3,5 kilograma marihuany, ponad 85 gramów amfetaminy, 35 gramów kokainy i 25 MDMA. Zabezpieczono także maczety. W czasie zatrzymania dwaj mężczyźni porcjowali narkotyki na tzw. działki, które miały trafiać do mniejszych dilerów. Odbiorcami środków odurzających byli na przemian _ kibice _ przeciwnych drużyn.

Policja zatrzymała jeszcze dwóch mężczyzn zamieszanych w proceder. _ Handlarze wpadli mimo że bardzo dbali o maskowanie przestępczej działalności i +zacieranie+ jej śladów _ - powiedział Ciarka.

bESNGOSv

Zatrzymani mężczyźni są mieszkańcami Krakowa i powiatu suskiego. Jeden z nich półtora miesiąca temu wyszedł z więzienia, gdzie odbywał karę zasądzoną za wcześniej popełnione przestępstwa narkotykowe.

Odpowiedzą za handel narkotykami w znacznych ilościach za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu wszyscy zatrzymani zostali już tymczasowo aresztowani.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/117/m74613.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kajak;pelen;narkotykow;udaremniono;wielki;porzemyt;narkotykow,115,0,1476979.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Kajak pełen narkotyków? Udaremniono przemyt Australijska policja poinformowała o przechwyceniu blisko 200 kilogramów metamfetaminy, którą usiłowano przemycić z Chin w ładunku kajaków.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/80/m241488.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pseudokibic;uciekl;z;poprawczaka;grozil;nozem;policjantom,200,0,1475016.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Pseudokibic uciekł z poprawczaka i... W samochodzie Pawła M. zabezpieczono maczetę i kominiarkę.
bESNGOSW
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)