Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
cbś
16.01.2014 10:00

CBŚ rozbiło szajkę handlarzy narkotyków

Szajka ma na swoim koncie również kradzieże, włamania i przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

Członkowie grupy podejrzani są między innymi o wprowadzenie do obrotu około 200 kilogramów narkotyków - poinformowała w czwartek śląska policja.

Działania dochodzeniowo-śledzcze trwały w latach 2011-2013. W tym czasie - jak podało biuro prasowe śląskiej policji - funkcjonariusze _ rozpracowali założoną i kierowaną przez Piotra Ś. szajkę zajmującą się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych _.

_ Członkowie grupy przestępczej w okresie od 2009 do 2013 roku dopuścili się kilkuset przestępstw o charakterze kryminalnym w Sosnowcu, Mysłowicach i Dąbrowie Górniczej. Wprowadzili do obrotu ok. 200 kg różnego rodzaju narkotyków _ - poinformowała policja.

Szajka ma na swoim koncie również kradzieże, włamania i przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu. Piotrowi Ś. przedstawiono zarzut założenia i kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, 11 osób usłyszało zarzut uczestnictwa w tej grupie. Według policji sprawa ma charakter rozwojowy, planowane są kolejne zatrzymania członków grupy przestępczej.

Czytaj więcej w Money.pl
CBŚ rozbiło gang suterenów - _ Grupa działała na terenie Koła i okolic. Była bardzo brutalna i bezwzględna _ - poinformowała dziś prokuratura w Poznaniu.
Przechwycili środki, które powodują psychozę Policjanci udaremnili sprzedaż 33 tys. nielegalnych środków oferowanych przez internet, jako produkty ziołowe lub suplementy diety.
Afera w Żandarmerii. 100 osób z zarzutami W ostatnich dniach rozbite zostały dwie funkcjonujące niezależnie zorganizowane grupy przestępcze.
Tagi: cbś, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz