Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

CBŚ przejęło ponad pięć kilogramów narkotyków

0
Podziel się:

Organizatorem procederu był 30-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego, który hurtowe ilości narkotyków sprzedawał dystrybutorom prowadzącym sprzedaż detaliczną.

CBŚ przejęło ponad pięć kilogramów narkotyków
(Reporter)

Ponad pięć kilogramów narkotyków wartych co najmniej 180 tys. zł przejęli funkcjonariusze krakowskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego. Trzy osoby zostały już tymczasowo aresztowane. Przewidywane są dalsze zatrzymania.

Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji poinformowała, że rozprowadzane przez grupę narkotyki - głównie amfetamina i marihuana - trafiały do odbiorców na Podkarpaciu i w Małopolsce.

Organizatorem procederu był 30-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego, który hurtowe ilości narkotyków sprzedawał dystrybutorom prowadzącym sprzedaż detaliczną. Zatrzymano go wraz z odbiorcami tuż po przeprowadzeniu transakcji narkotykowej w krakowskim mieszkaniu.

Podczas przeszukań w mieszkaniu wynajmowanym przez hurtownika i samochodzie, którym poruszali się dilerzy, policja znalazła kilka kilogramów narkotyków, z którym - według szacunków - można by uzyskać co najmniej 9 tysięcy działek.

Według policjantów wcześniej członkowie grupy wprowadzili do obrotu znacznie więcej narkotyków.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Podkarpacia w wieku od 25 do 30 lat. Usłyszeli zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających, a sąd zdecydował o ich aresztowaniu na trzy miesiące.

Na poczet przyszłych kar i roszczeń zabezpieczono pieniądze i mienie należące do podejrzanych. Policja zapowiada, że przewidywane są dalsze zatrzymania.

Czytaj więcej w Money.pl
Mogli zarobić pół miliona. Nielegalnie Trzech mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami zatrzymała policja w Lublinie. W jednym z mieszkań znaleziono 12,5 kg marihuany o wartości około pół miliona zł.
Polacy aresztowani z narkotykowym bossem Wraz z Pereirą policja aresztowała cztery współpracujące z nim osoby.
Wielka akcja agentów na dworcu PKP Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali na dworcu kolejowym Łódź Kaliska dwóch kurierów narkotykowych.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)