Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
działalność cba
11.09.2012 19:09

CBA w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Zatrzymali urzędnika

Zatrzymany został jeden z urzędników ministerstwa. Doprowadzono go już do prokuratury, noc spędzi w izbie zatrzymań.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AGENCJA SE/East News)

*Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zakończyli późnym popołudniem zabezpieczanie dokumentacji w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i trzech prywatnych warszawskich firmach. Zatrzymany został jeden z urzędników resortu. *

_ - Mogę poinformować, że nasze dzisiejsze czynności w ministerstwie i firmach zakończyły się. Zabezpieczaliśmy dokumentację na polecenie warszawskiej prokuratury okręgowej _ - powiedział PAP rzecznik Biura Jacek Dobrzyński.

Jak dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy, zatrzymany został jeden z urzędników ministerstwa. Doprowadzono go już do prokuratury, noc spędzi w izbie zatrzymań.

CBA nie ujawnia, czego dotyczy sprawa._ - Współpracujemy z organami ścigania i mamy nadzieję na szybkie wyjaśnienie tej sprawy _ - powiedział rzecznik Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Piotr Popa. Z informacji RMF FM wynika, że sprawa ma związek z partnerstwem publiczno-prywatnym. _ Można się więc domyślać, że w grę wchodzą jakieś nie do końca zgodne z prawem związki urzędników z przedsiębiorcami _ - podano na stronie internetowej radia.

Czytaj więcej w Money.pl
Manager znanej drużyny zatrzymany przez CBA Były menadżer Groclinu Grodzisk Wielkopolski Władysław K. został zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
Były szef Urzędu Ochrony Państwa prał brudne pieniądze? Gromosław Cz. został zatrzymany przez CBA i usłyszał zarzuty. Niewykluczone, że w sprawę jest zamieszanych więcej znanych publicznie osób.
Podszywali się pod CBA. Ruszył proces Przed Sądem Okręgowym w Słupsku (Pomorskie) rozpoczął się proces pięciu osób, które podszywając się pod funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego dokonały rozboju.
Tagi: działalność cba, cba, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz