Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

CBA w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Zatrzymali urzędnika

0
Podziel się

Zatrzymany został jeden z urzędników ministerstwa. Doprowadzono go już do prokuratury, noc spędzi w izbie zatrzymań.

CBA w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Zatrzymali urzędnika
(AGENCJA SE/East News)
bEhyKiet

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zakończyli późnym popołudniem zabezpieczanie dokumentacji w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i trzech prywatnych warszawskich firmach. Zatrzymany został jeden z urzędników resortu.

_ - Mogę poinformować, że nasze dzisiejsze czynności w ministerstwie i firmach zakończyły się. Zabezpieczaliśmy dokumentację na polecenie warszawskiej prokuratury okręgowej _ - powiedział PAP rzecznik Biura Jacek Dobrzyński.

Jak dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy, zatrzymany został jeden z urzędników ministerstwa. Doprowadzono go już do prokuratury, noc spędzi w izbie zatrzymań.

bEhyKiev

CBA nie ujawnia, czego dotyczy sprawa._ - Współpracujemy z organami ścigania i mamy nadzieję na szybkie wyjaśnienie tej sprawy _ - powiedział rzecznik Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Piotr Popa. Z informacji RMF FM wynika, że sprawa ma związek z partnerstwem publiczno-prywatnym. _ Można się więc domyślać, że w grę wchodzą jakieś nie do końca zgodne z prawem związki urzędników z przedsiębiorcami _ - podano na stronie internetowej radia.

Czytaj więcej w Money.pl
Manager znanej drużyny zatrzymany przez CBA Były menadżer Groclinu Grodzisk Wielkopolski Władysław K. został zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
Były szef Urzędu Ochrony Państwa prał brudne pieniądze? Gromosław Cz. został zatrzymany przez CBA i usłyszał zarzuty. Niewykluczone, że w sprawę jest zamieszanych więcej znanych publicznie osób.
Podszywali się pod CBA. Ruszył proces Przed Sądem Okręgowym w Słupsku (Pomorskie) rozpoczął się proces pięciu osób, które podszywając się pod funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego dokonały rozboju.
bEhyKieW
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)