Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
cba
31.05.2012 17:27

CBA sprawdza Polski Związek Piłki Siatkowej

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego sprawdzają dokumentację finansową Polskiego Związku Piłki Siatkowej i dwóch warszawskich spółek współpracujących z tym związkiem - poinformował w czwartek PAP rzecznik CBA Jacek Dobrzyński.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

- _ Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego sprawdzają dokumentację finansową Polskiego Związku Piłki Siatkowej i dwóch warszawskich spółek współpracujących z tym związkiem _ - poinformował rzecznik CBA Jacek Dobrzyński.

_ - Funkcjonariusze działając na podstawie prokuratorskiego postanowienia o przeszukaniu i żądaniu wydania rzeczy, zabezpieczają dokumentację finansową i komputery _ - powiedział Dobrzyński.

Jak poinformował, działania CBA są realizowane w związku ze śledztwem prowadzonym wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Warszawie.

_ - Na tym etapie Biuro nie przekazuje więcej informacji na temat tych działań _ - powiedział Dobrzyński.

Czytaj więcej w Money.pl
Premier wciąż krytycznie o działaniu CBA Zadaniem CBA nie jest prowokowanie przestępstw, a ich ściganie - tak wyrok w sprawie Beaty Sawickiej komentuje premier.
Agata Mróz - prawdziwa historia mistrzyni - Pamiętam ją i szanuję ją, jako kobietę, sportowca, ale przede wszystkim, jako osobę, która tak dzielnie znosiła swoją chorobę - mówi aktorka.
Tagi: cba, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz