Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

CBA kontroluje szpital w Białymstoku i magistrat w Łomży

0
Podziel się

W Urzędzie Miejskim w Łomży weryfikowane jest zamówienie publiczne na dostawę samochodu osobowego zakupionego dla urzędu w lipcu tego roku

CBA kontroluje szpital w Białymstoku i magistrat w Łomży
(AGENCJA SE/East News)
bEiJpzpN

Centralne Biuro Antykorupcyjne rozpoczęło kontrole dotyczące zamówień publicznych w szpitalu wojewódzkim w Białymstoku i Urzędzie Miejskim w Łomży - poinformował rzecznik CBA Jacek Dobrzyński.

W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku, który jest placówką podległą samorządowi województwa podlaskiego, agenci sprawdzają przeprowadzenie zamówienia publicznego na kompleksowe wyposażenie bloku operacyjnego tej placówki.

_ W Urzędzie Miejskim w Łomży weryfikowane jest zamówienie publiczne na dostawę samochodu osobowego zakupionego dla urzędu w lipcu tego roku _ - dodał Dobrzyński.

bEiJpzpP

Rzecznik CBA powiedział, że przeprowadzając kontrolę Biuro realizuje swoje ustawowe obowiązki. _ Zawsze poprzedza ją analiza przedkontrolna _ - dodał. Przewidywany termin zakończenia obu kontroli w województwie podlaskim to koniec stycznia przyszłego roku.

Czytaj więcej o działalności CBA w Money.pl
Szef CBA mówi, czym zajmuje się jego Biuro Sprawy prowadzone przez CBA dotyczyły najczęściej korupcji w administracji samorządowej,.
Minister zadowolony. Skończą się oszustwa? - _ Cieszę się, że w końcu służby na poważnie zajęły się tą sprawą. Wierzę, że oszuści z rynku producentów żywności zostaną wyeliminowani _ - powiedział minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki.
bEiJpzqq
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)