Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
działalność cba
22.10.2012 08:55

CBA kontroluje szpital w Białymstoku i magistrat w Łomży

W Urzędzie Miejskim w Łomży weryfikowane jest zamówienie publiczne na dostawę samochodu osobowego zakupionego dla urzędu w lipcu tego roku

Podziel się
Dodaj komentarz
(AGENCJA SE/East News)

Centralne Biuro Antykorupcyjne rozpoczęło kontrole dotyczące zamówień publicznych w szpitalu wojewódzkim w Białymstoku i Urzędzie Miejskim w Łomży - poinformował rzecznik CBA Jacek Dobrzyński.

W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku, który jest placówką podległą samorządowi województwa podlaskiego, agenci sprawdzają przeprowadzenie zamówienia publicznego na kompleksowe wyposażenie bloku operacyjnego tej placówki.

_ W Urzędzie Miejskim w Łomży weryfikowane jest zamówienie publiczne na dostawę samochodu osobowego zakupionego dla urzędu w lipcu tego roku _ - dodał Dobrzyński.

Rzecznik CBA powiedział, że przeprowadzając kontrolę Biuro realizuje swoje ustawowe obowiązki. _ Zawsze poprzedza ją analiza przedkontrolna _ - dodał. Przewidywany termin zakończenia obu kontroli w województwie podlaskim to koniec stycznia przyszłego roku.

Czytaj więcej o działalności CBA w Money.pl
Szef CBA mówi, czym zajmuje się jego Biuro Sprawy prowadzone przez CBA dotyczyły najczęściej korupcji w administracji samorządowej,.
Minister zadowolony. Skończą się oszustwa? - _ Cieszę się, że w końcu służby na poważnie zajęły się tą sprawą. Wierzę, że oszuści z rynku producentów żywności zostaną wyeliminowani _ - powiedział minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki.
Tagi: działalność cba, cba, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz