Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

CBA prześwietla majątek ministra

0
Podziel się:

Agentów szczególnie interesuje luksusowe auto Andrzeja Biernata.

CBA prześwietla majątek ministra
(PAP/Grzegorz Michałowski)

Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje oświadczenie majątkowe ministra sportu, Andrzeja Biernata.

Rzecznik CBA Jacek Dobrzyński powiedział, że zgodnie z ustawą Biuro kontroluje oświadczenia majątkowe posłów i senatorów, także Andrzeja Biernata.

_ - Kontrola trwa, na tym etapie, gdy agenci wykonują swoje czynności, trudno mówić o szczegółach - _ dodał Jacek Dobrzyński.

Andrzej Biernat jest posłem Platformy Obywatelskiej, od listopada jest też pełniącym obowiązki sekretarzem generalnym PO. Urząd ministra sportu pełni od listopada 2013 roku.

CBA podobno szczególnie interesuje się autem Biernata marki Land Rover z 2012 roku, które minister wpisał w rubryce _ przedmioty o wartości powyżej 10 tys. zł _.

Oprócz niego minister może pochwalić się domem wartym 350 tys. złotych, oraz gotówka na koncie w wysokości 265 tys. złotych.

Czytaj więcej w Money.pl
Upłynniali tysiące ton toksycznych śmieci Firma składowała i usuwała niebezpieczne odpady w Katowicach, Mysłowicach i innych miastach Śląska.
Przekręty w policji? Nalot CBA na komendy Chodzi o budowę parkingu przy Komendzie Miejskiej Policji w stolicy Wielkopolski. Nie wiadomo, co się stało z pieniędzmi na budowę.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)