Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
metro
06.04.2011 12:08

Były wiceprezydent Warszawy za kratami

Jacka Z. zatrzymano w związku ze śledztwem w sprawie przetargów na wagony do metra.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Tritooth/Dreamstime)

*Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało byłego wiceprezydenta Warszawy w latach 1999-2002 Jacka Z. *

Jacek Dobrzyński z CBA poinformował, że sprawa, jakiej dotyczy zatrzymanie, jest związana z przetargami stołecznego urzędu miasta.

POSŁUCHAJ RZECZNIKA CBA:

Do zatrzymania doszło w mieszkaniu polityka, a sprawa ma związek z przetargami na zakup wagonów metra o wartości pół miliarda złotych. Były prezydent ma otrzymać zarzuty przyjęcia łapówki w związku z przetargiem.

Jacek Z. został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Po spotkaniu Jacka Z. z prokuratorami we Wrocławiu będzie wiadomo, czy tamtejsi śledczy postawią mu zarzuty.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/90/t89178.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/cba;przeszukalo;siedzibe;warszawskiego;metra,141,0,576397.html) CBA przeszukało siedzibę warszawskiego metra Może chodzić o sprawę rzekomej korupcji przy przetargu z 1998 roku na 18 pociągów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/101/t34405.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/byly;prezes;warszawskiego;metra;zatrzymany;przez;cba,30,0,576798.html) Były prezes warszawskiego metra zatrzymany przez CBA Bogdan Z. podejrzany jest o korupcję.
Tagi: metro, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz