Notowania

meksyk
12.05.2013 11:01

Brutalne morderstwo w Meksyku. Nie żyje dwóch Hiszpanów

Władze śledcze zdementowały informacje lokalnych mediów, że zabici byli turystami. Przybyli do Meksyku w interesach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Polaris Images/East News)

*Na zachodzie Meksyku zamordowano dwóch Hiszpanów. Ciała mężczyzn z wieloma ranami postrzałowymi znaleziono w mieście Culiacan w stanie Sinaloa - poinformowała miejscowa prokuratura. *

Władze śledcze zdementowały informacje lokalnych mediów, że zabici byli turystami. _ - Mężczyźni w wieku 57 i 58 lat przybyli do Meksyku w interesach _ - wyjaśniła prokuratura.

Znaczna część stanu Sinaloa kontrolowana jest przez kartele narkotykowe. W lutym tego roku w kurorcie Acapulco nad Pacyfikiem uzbrojeni mężczyźni napadli i zgwałcili sześć hiszpańskich turystek.

Czytaj więcej w Money.pl
Biznesmen zlecił zabójstwo. Wpadł w Moskwie Według redakcji biznesmen był jedynie pośrednikiem, a zabójstwo zlecił były wicegubernator tego regionu.
18 zabitych w eksplozji cysterny z gazem Wybuch był tak silny, że zniszczył sześć budynków i zaparkowane w pobliżu samochody.
Trzęsienie ziemi w Meksyku. Nie ma ofiar Trzęsienie ziemi o sile 5,9 st. w skali Richtera nawiedziło w niedzielę zachodni Meksyk. Nie zanotowano ofiar ani strat materialnych.
Tagi: meksyk, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz