Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
24.02.2013 11:41

Brat Oscara Pistoriusa z zarzutem zabójstwa

Informację o postawionych zarzutach przekazał telewizji eNews Africa prawnik Kenny Oldwage, który jest również obrońcą Oscara Pistoriusa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)
Oscar Pistorius na sali sondowej

*Starszy brat Oscara Pistoriusa oskarżony o zabójstwo. Według prokuratury, podczas wypadku drogowego w 2010 roku Carl Pistorius miał spowodować śmierć kobiety jadącej na motocyklu. *
Informację o postawionych zarzutach przekazał telewizji eNews Africa prawnik Kenny Oldwage, który jest również obrońcą Oscara Pistoriusa. Niepełnosprawny biegacz jest oskarżony o zabójstwo swojej dziewczyny Reevy Steenkamp. Sportowiec wyszedł jednak z aresztu po wpłaceniu miliona randów kaucji.

Proces Carla Pistoriusa miał rozpocząć się w czwartek, jednak pierwsza rozprawa została odroczona o miesiąc. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Czytaj więcej w Money.pl
Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Pistoriusa Funkcjonariusz dotychczas prowadzący śledztwo w sprawie śmierci dziewczyny lekkoatlety ma być oskarżony o usiłowanie zabójstwa.
Jest decyzja sądu ws. Oscara Pistoriusa Niepełnosprawny sprinter Oscar Pistorius, podejrzany o zamordowanie swojej przyjaciółki Reevy Steenkamp, wyjdzie z aresztu za kaucją.
To było zabójstwo z premedytacją? Pistorius... To nie był przypadek. Prokuratura jest przekonana, że Oscar Pistorius nie zastrzelił swojej dziewczyny Reevy Steenkamp przez pomyłkę.
Tagi: wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz