Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Błaszczak jest przekonany, że PiS wygra kolejne wybory

0
Podziel się:

Kampania wyborcza zostanie przeanalizowana - zapewnia szef klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Błaszczak jest przekonany, że PiS wygra kolejne wybory
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Mariusz Błaszczak uważa, że jego partia uzyskała w wyborach dobry wynik, gdyż utrzymała stan posiadania. Szef klubu Prawa i Sprawiedliwości mówił, że w jego partii wyciąganie wniosków będzie, ale pozycja prezesa nie jest zagrożona.

- _ Jest problem, jeżeli chodzi o SLD. Bardzo wyraźny problem i dlatego tam są rozliczenia. Natomiast Prawo i Sprawiedliwość będzie analizowało, bo każda kampania wyborcza jest analizowana, ale utrzymaliśmy stan posiadania _- powiedział Błaszczak w Programie Pierwszym Polskiego Radia.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI SZEFA KLUBU PIS:

Mariusz Błaszczak wierzy, że Prawo i Sprawiedliwość do władzy dojdzie. -_ Partia konserwatywna w Wielkiej Brytanii przez 13 lat była w opozycji, SPD w Niemczech od 6 lat jest w opozycji po tym, jak odszedł kanclerz Schroeder, a Viktor Orban przez 8 lat był w opozycji _ - wylicza Błaszczak, który jest przekonany, że kolejne wybory PiS wygra.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI SZEFA KLUBU PIS:

Mariusz Błaszczak wskazywał, że choć PiS ma mniej posłów w porównaniu z początkiem poprzedniej kadencji Sejmu, to ma ich o kilkunastu więcej niż pod koniec kadencji. Szef klubu PiS-u zapewnił jednocześnie, że kampania wyborcza zostanie przeanalizowana.

Mariusz Błaszczak nazwał dywagacjami doniesienia prasowe mówiące o tym, że Komitet Polityczny PiS-u ma zażądać wyjaśnień od eurodeputowanych Zbigniewa Ziobry i Jacka Kurskiego. Według _ Rzeczpospolitej _ część działaczy PiS zarzuca im, że przed wyborami działali nie na rzecz partii, ale we własnym interesie.

Więcej na temat wyników wyborów w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/34/t160802.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/rozmowyogospodarce/artykul/romaszewski;dla;money;pl;zmiana;lidera;to;koniec;pis,134,0,932742.html) "Zmiana lidera - koniec PiS" Senator PiS czuje, że w Polsce dojrzewa poważny bunt. O czym mówi?
[ ( http://static1.money.pl/i/h/18/t160786.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/sld;wielkim;przegranym;wyborow,20,0,932628.html) SLD wielkim przegranym wyborów Lider Sojuszu przyznał, że tegoroczne wybory były najtrudniejszymi od wielu lat.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/10/t116490.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ostatni;sondaz;przed;cisza;platforma;prowadzi;o;wlos,43,0,931883.html) Ostatni sondaż przed ciszą. PO i PiS o włos Partia Donalda Tuska może liczyć na poparcie 32 procent Polaków. Prawo i Sprawiedliwość chce poprzeć 28 procent badanych.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)