Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Białoruś: Zatrzymani przez milicję za jazdę na sankach

0
Podziel się:

Trzech młodych ludzi ze Słonimia w obwodzie grodzieńskim Białorusi zostało
zatrzymanych podczas zjeżdżania z górki na sankach.

Białoruś: Zatrzymani przez milicję za jazdę na sankach
(AP/Fotolink/East News)

Milicja uznała, że trójka młodych ludzi zorganizowała nielegalne zgromadzenie - poinformował dziennik _ Komsomolskaja Prawda w Biełorussii _.

Do zdarzenia doszło w piątek. Młodzi ludzie ze Słonimia stworzyli na portalu społecznościowym VKontakte grupę, na której zaprosili chętnych do wspólnej zabawy na śniegu. Jednakże inicjatywa nie zyskała szerokiego odzewu i na górce pojawiły się tylko trzy osoby. Przyjechała natomiast milicja, która nagrywała przebieg wydarzenia na wideo.

_ - Zjeżdżaliśmy sobie z górki i nawet nam do głowy nie przyszło, że wszystko się skończy na miejscowym komisariacie - powiedział popularnej _Komsomołce" jeden z amatorów jazdy na sankach. - _ Po 1,5 godziny beztroskiej zabawy podeszli do nas milicjanci i powiedzieli, żebyśmy pojechali z nimi na komisariat _".

Młody człowiek dodał, że na komisariacie spisano na wszystkich trzech zatrzymanych protokoły o rzekomej próbie zorganizowania nielegalnej imprezy masowej, po czym zostali zwolnieni.

Przedstawiciel słonimskiej milicji powiedział _ Komsomolskiej Prawdzie _, że obecnie trwają czynności sprawdzające w celu ustalenia, czy chłopcy rzeczywiście dopuścili się wykroczenia.

Młodzi ludzie liczą na pozytywne zakończenie sprawy i w najbliższym czasie zamierzają zorganizować kolejną zabawę na śniegu. _ Ale tym razem za radą milicjantów zawczasu przyjdą do władz dzielnicowych, żeby złożyć wniosek o zorganizowanie zjeżdżania na sankach _ - pisze _ Komsomołka _.

Czytaj więcej w Money.pl
Białoruś nie chce ziemniaków z UE Zakaz dotyczy wszystkich ziemniaków i sadzeniaków ziemniaka z wyjątkiem przeznaczonych dla celów badawczych. Nie obejmuje kartofli poddanych obróbce termicznej lub wchodzących w skład półproduktów.
Kierowca był pijany. Zlicytowali jego auto Konfiskowane są pojazdy u kierowców, którzy po raz drugi w ciągu roku zostali przyłapani na jeździe pod wpływem alkoholu.
"Łukaszenka zyska na ukraińskim konflikcie" Konflikt na Ukrainie wzmacnia pozycję prezydenta Białorusi Alaksandra Łukaszenki na obu frontach polityki zagranicznej: ze Wschodem i Zachodem - oceniają dzisiaj białoruscy politolodzy.
Wygrana Telewizji Biełsat na Białorusi Stacja wygrała w Sądzie Najwyższym Białorusi sprawę o jakoby bezprawne używanie znaku towarowego, którą wytoczył jej dyrektor firmy handlującej antenami satelitarnymi.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)