Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
euro 2012 w polsce
04.06.2012 19:23

Białoruś wprowadza ułatwienia na czas Euro 2012

Zielony korytarz dla osób niemających nic do zadeklarowania wprowadzono na przejściu granicznym Brześć-Terespol.

Podziel się
Dodaj komentarz
(selensergen/iStockphoto)

Zielony korytarz dla osób niemających nic do zadeklarowania wprowadzono na przejściu granicznym Brześć-Terespol na czas mistrzostw Europy w piłce nożnej - poinformowała państwowa agencja BiełTA, powołując się na Państwowy Komitet Graniczny.

Od tej chwili aż do zakończenia Euro na przejściu będą funkcjonować dwa korytarze - zielony i czerwony, dla osób przewożących towary polegające zadeklarowaniu.

Jak podkreśla BiełTA, białoruskie służby celne szykują się do zwiększonego przepływu turystów jadących do Polski i na Ukrainę na mistrzostwa i w związku z tym Państwowy Komitet Graniczny podjął działania, by zapobiec kolejkom.

System czerwonego i zielonego korytarza obowiązuje na przejściu kolejowym Białorusi po raz pierwszy. Na dworcu w Brześciu już ustawiono elektroniczne tablice kierujące pasażerów do odpowiedniego korytarza.

Czytaj więcej w Money.pl
Euro 2012: Tak będą wyglądać kontrole granic W nocy z niedzieli na poniedziałek na czas Euro 2012 zostanie przywrócona kontrola na granicy z: Niemcami, Słowacją, Czechami i Litwą, a także w portach i na lotniskach.
Bronili polskiej szkoły. Pobili ich i aresztowali ZPB zorganizował dziś w Grodnie pikietę przeciwko wprowadzeniu klas rosyjskojęzycznych do polskiej szkoły w tym mieście. Jak potraktowano działaczy?
Wizyta Putina to balsam dla duszy prezydenta Analitycy komentują niedawną wizytę rosyjskiego prezydenta w Mińsku.
Tagi: euro 2012 w polsce, białoruś, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz