Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Bezpieczeństwo na drogach. Busem jechało... 21 osób

Pasażerowie, w tym małe dzieci, siedzieli sobie na kolanach, niektórzy nawet w trzech warstwach. Dodatkowo, z tyłu pojazdu zbudowano z desek prowizoryczną ławkę, na której przewożono ludzi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(EPA/BORIS ROESSLER)

Niecodzienna interwencja niemieckiej drogówki. Na autostradzie niedaleko Kassel policjanci zatrzymali niewielkiego busa, którym podróżowało 21 osób. Miejsc w samochodzie było jednak tylko 9.

Policjanci zatrzymali samochód do kontroli, bo z daleka było widać, że jest przeładowany. Nie spodziewali się jednak, że w środku Volkswagena Transportera znajduje się aż tylu podróżnych. Pasażerowie, w tym małe dzieci, siedzieli sobie na kolanach, niektórzy nawet w trzech warstwach. Dodatkowo, z tyłu pojazdu zbudowano z desek prowizoryczną ławkę, na której także warstwami przewożono ludzi. Wszyscy pasażerowie busa to obywatele Rumunii.

To kolejny podobny przypadek na tej samej autostradzie. Na początku lipca policjanci zatrzymali niewielkiego busa którym podróżowało o 15 osób więcej niż dopuszczała homologacja. Trwa postępowanie przeciwko kierowcy.

Czytaj więcej w Money.pl
Policja zatrzymuje i rozdaje prezenty Żaden spośród blisko 50 motocyklistów, których zatrzymali dzisiaj policjanci w Katowicach i Sosnowcu (Śląskiej), nie miał przy sobie apteczki.
Wyłudzał "na wnuczka" i ukrył się w Polsce Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna oszukał co najmniej 17 osób. Sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.
Aż co trzeci mandat nie do ściągniecia Okazuje się, że urzędnicy mają spory problem, żeby zmusić do płacenia.
Tagi: bezpieczeństwo na drogach, niemcy, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz