Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Atak na dziewczynę będzie go kosztował 2 lata więzienia?

0
Podziel się:

Pokrzywdzonej udzielono pomocy w szpitalu, następnie została zwolniona do domu.

Atak na dziewczynę będzie go kosztował 2 lata więzienia?
(Rafalolechowski/Dreamstime)
bEKWffuJ

27-letniemu mężczyźnie, który najpierw groził swojej byłej dziewczynie, a później zranił ją nożem, grozi kara do dwóch lat więzienia. Pokrzywdzonej udzielono pomocy w szpitalu, następnie została zwolniona do domu.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że sprawca od pewnego czasu wysyłał do dziewczyny SMS-y z pogróżkami. Pokrzywdzona nie zgłaszała tego policji. Starała się unikać kontaktów z byłym chłopakiem. Ale spotkała go przypadkowo podczas spaceru ze znajomymi w okolicach Stawów Stefańskiego w Łodzi.

_ - Doszło do kłótni, podczas której mężczyzna zaatakował ją nożem, powodując, na szczęście, tylko powierzchowną ranę brzucha _ - poinformowała Joanna Kącka z łódzkiej policji.

bEKWffuL

Uciekającego napastnika zatrzymali świadkowie zajścia, którzy powiadomili też policję. Funkcjonariusze umieścili napastnika w policyjnym areszcie. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany - miał zostać osadzony w areszcie śledczym w związku z prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu.

27-latek usłyszał, po przesłuchaniu, dwa zarzuty: gróźb karalnych oraz uszkodzenia ciała. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej w Money.pl
Co policja robi z porywaczem dziecka? 46-latek z okolic Andrespola, podejrzany o uprowadzenie w Łodzi 11-letniej Julii, usłyszał prokuratorskie zarzuty.
Zabił, bo nienawidzi bywalców dyskotek. Wyrok Kobieta była przypadkową ofiarą; 26-latek zabił ją, bo - jak mówił - nienawidzi osób chodzących do dyskotek.
bEKWffvm
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)