Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Atak hakerów na premiera Belgii. Nic im nie grozi?

0
Podziel się:

Di Rupo powiedział, że nie zdecydował jeszcze, czy złoży skargę w sprawie włamania do skrzynki mailowej.

Atak hakerów na premiera Belgii. Nic im nie grozi?
(PAP/EPA/THIERRY ROGE)
bEUTxmWJ

Hakerzy przesłali do gazety _ De Morgen _ maile wykradzione z prywatnej skrzynki premiera Belgii Elio Di Rupo (na zdj.) - poinformował ten flamandzkojęzyczny dziennik. Redakcja _ De Morgen _ nie opublikowała uzyskanych od hakerów wiadomości.

Maile pochodzą z lat 2004-2008, gdy Di Rupo stał na czele Partii Socjalistycznej i nie był jeszcze szefem belgijskiego rządu. Chociaż głównie chodzi o prywatne wiadomości, to niektóre odnoszą się do działalności politycznej przyszłego premiera - napisała gazeta.

W wywiadzie udzielonym _ De Morgen _ Di Rupo powiedział, że nie zdecydował jeszcze, czy złoży skargę w sprawie włamania do skrzynki mailowej. _ Przeanalizuję tę sprawę krok po kroku. Chcę wyciągnąć wnioski z tego złego doświadczenia _ - podkreślił.

bEUTxmWL

Belgijski premier to jeden z kilku europejskich polityków, który przyznaje się do tego, że jest homoseksualistą. Nie wiadomo jednak, czy włamanie miało na celu ujawnienie jakichś kompromitujących Di Rupo treści.

Czytaj więcej w Money.pl
Sukces hakerów z Chin. Wykradli tajemnice W efekcie ataku elektronicznego wykradziono plany budowanego gmachu Australijskiej Organizacji Bezpieczeństwa i Wywiadu.
Kraj zaatakowany przez hakerów. Będzie gorzej Propalestyńscy hakerzy z grupy Anonymous zaatakowali, zgodnie z zapowiedzią, izraelskie portale internetowe. Dotychczas udało im się wyrządzić niewiele szkód - informują izraelskie media.
Izrael szykuje się na potężny atak Zapowiadany atak ma być - jak grożą hakerzy - największym w historii internetu uderzeniem w pojedyncze państwo.
bEUTxmXm
prawo
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)