Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Aresztowany zmarł w areszcie. Badają przyczyny

0
Podziel się:

Prokuratura w Świnoujściu wszczęła śledztwo w sprawie zgonu 29-letniego mężczyzny w tamtejszym areszcie śledczym. Według niej, śmierć nie była naturalna.

Aresztowany zmarł w areszcie. Badają przyczyny
(Prebranac/Dreamstime)

Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu (Zachodniopomorskie) wszczęła śledztwo w sprawie zgonu 29-letniego mężczyzny w tamtejszym areszcie śledczym. Według prokuratury śmierć aresztowanego nie była naturalna - jego ciało ma zewnętrzne obrażenia.

Jak poinformował dziś prokurator Włodzimierz Cetner, wczoraj w areszcie doszło do zgonu mężczyzny aresztowanego za przewóz do Polski z zagranicy znacznych ilości narkotyków.

W sprawie przesłuchano już kilka osób, w tym funkcjonariuszy więziennych oraz osadzonych.

Jeszcze w środę ciało zmarłego ma być przewiezione do Szczecina, gdzie ma się odbyć sekcja zwłok, która ma ustalić przyczynę zgonu, jednak - jak podkreśla prokurator - ciało mężczyzny ma zewnętrzne obrażenia.

Cetner poinformował, że aresztowany przebywał w celi dwuosobowej.

Czytaj więcej w Money.pl
Co dalej ze śledztwem ws. Szymka z Cieszyna? Katowicka prokuratura apelacyjna przedłużyła do końca roku śledztwo dotyczące zabójstwa Szymka z Będzina, którego ciało znaleziono w 2010 roku w Cieszynie.
Arcybiskup ukradł miliony? Trwa śledztwo Słowacka policja prowadzi śledztwo przeciwko emerytowanemu arcybiskupowi Janowi Sokolowi. Podejrzewa go o niegospodarność w diecezji, którą kierował.
Akcja CBŚ. Takiej fabryki prochów nie widzieli Tony narkotyków i odczynników do ich produkcji. Stosy gotówki. Zobacz co policjanci namierzyli pod Warszawą.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)