Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
nato
07.08.2012 15:31

Aresztowano cywilnego pracownika NATO. Szpiegował?

Według prokuratury cywilnego pracownik kopiował na swój prywatny komputer tajne dane. Prawdopodobnie zamierzał przekazać je nieuprawnionym osobom.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Pal Nordseth/CC/Flickr)

Niemiecka Prokuratura Federalna poinformowała o aresztowaniu podejrzanego o szpiegostwo cywilnego pracownika dowództwa sił powietrznych NATO w bazie lotniczej Ramstein.

60-letniego Manfreda K. zatrzymano wczoraj i osadzono w areszcie śledczym. Według prokuratury kopiował na swój prywatny komputer tajne dane i istnieje podejrzenie, że zamierzał przekazać je _ nieuprawnionym osobom trzecim _.

Rzecznik Prokuratury Federalnej odmówił podania bliższych informacji, dotyczących znaczenia tych tajnych informacji i ewentualnych zleceniodawców Manfreda K.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Urząd Kryminalny landu Nadrenia Północna-Westfalia.

Czytaj więcej w Money.pl
Siemoniak spotkał się z szefem Pentagonu Sytuacja w Syrii, udział Polski w operacji NATO w Afganistanie i amerykańska tarcza rakietowa - o tym rozmawiał szef MON z szefem Pentagonu.
Tak Putin chce zabezpieczyć granice kraju Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział dzisiaj, że należy pomóc siłom NATO, które walczą w Afganistanie, aby nie trzeba było tam wysyłać oddziałów rosyjskich.
Putin ma szpiega w Czechach? Odkrył go... Aleksiej Nawalny, poinformował, że człowiek Putina ma pozwolenie na pobyt stały w Czechach i posiada tam nieruchomości, co czyni go obcym agentem.
Tagi: nato, szpieg, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz