Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
24.06.2013 12:17

Areszt dla ochroniarza za fałszywy alarm bombowy

Telefon ochroniarza spowodował ewakuację prawie 4 tys. osób.

Podziel się
Dodaj komentarz
(jinga80 - Fotolia.com)

*Usłyszał zarzut fałszywego zawiadomienia o podłożeniu bomby w częstochowskiej galerii handlowej. Jego telefon spowodował ewakuację prawie 4 tys. osób. *

Mężczyzna zadzwonił z informacją o bombie, ponieważ - jak twierdzi - chciał z powodów osobistych wcześniej wyjść z pracy - poinformowała częstochowska policja w komunikacie.

Mężczyzna w ubiegły piątek około godz. 17 zadzwonił do Centrum Powiadamiania Ratowniczego w Częstochowie i poinformował o podłożonej bombie. Alarm spowodował wstrzymanie pracy galerii.

W akcję zaangażowano wszystkie służby ratownicze. Jak poinformowała rzeczniczka częstochowskiej policji podinsp. Joanna Lazar, przez ponad pięć godzin policjanci sprawdzali wszystkie pomieszczenia i parking galerii.

W sobotę policjanci zatrzymali 25-latka; jest to mieszkaniec powiatu kłobuckiego. Za fałszywe zawiadomienie o podłożeniu bomby grozi mu do 8 lat więzienia.(PAP)

Czytaj więcej w Money.pl
Tragedia w Łodzi. Jej sprawca był pijany Uciekający przed policją kierowca w centrum Łodzi potrącił kobietę prowadzącą po chodniku wózek z rocznym dzieckiem. Kobieta zmarła w trakcie reanimacji.
Policja rozpoczyna sezon kontroli drogowych Przed wakacjami inspektorzy transportu drogowego oraz policjanci prowadzą w Warszawie kontrole autokarów, którymi dzieci jadą na obozy i kolonie.
Można zarobić na konkursie dla MSW? Pracownia architektoniczna z Łodzi wygrała organizowany przez MSW konkurs na opracowanie modelu komendy i komisariatu policji.
Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz