Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Areszt dla podejrzanego o molestowanie dziecka

0
Podziel się

Trzy miesiące spędzi za kratami mężczyzna, podejrzany o seksualne molestowanie swojej niespełna dwumiesięcznej córki.

Areszt dla podejrzanego o molestowanie dziecka
(jinga80 - Fotolia.com)
bDZPrBTV

Dziecko trafiło do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu, a 25- latek został zatrzymany przez policję.

Dziewczynka jest pod opieką lekarzy z Oddziału Chirurgii Dziecięcej. Jej stan wskazuje na to, że była ofiarą molestowania. Potwierdza to zebrany materiał dowodowy mówi Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Funkcjonariusze z Komisariatu w Skaryszewie koło Radomia zostali zawiadomieni przez pracownika socjalnego o obrażeniach jakie ma 2-miesięczne dziecko. Natychmiast po otrzymaniu tej informacji ustalono i zatrzymano podejrzanego.

bDZPrBTX

Prokurator postawił mu dwa zarzuty- doprowadzenia dziecka do innej czynności seksualnej i znęcania nad rodziną. Dziewczynka przebywa w szpitalu pod opieką matki. Natomiast druga, trzyletnia córka mężczyzny została przekazana pod opiekę rodzinie. Prowadzone są w tej sprawie kolejne czynności. Podejrzanemu grozi do 12 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Wyrzucił syna przez balkon. Jest wyrok Krzysztof K. odpowiadał też za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu chłopca, a także psychiczne znęcanie się nad rodziną.
Co dalej z arcybiskupem Wesołowskim? Po aresztowaniu Wesołowskiego w Watykanie 23 września włoska prasa informowała, że dochodzenie dotyczyć będzie także jego wcześniejszej pracy w nuncjaturach w około 10 krajach świata.
bDZPrBUy
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)