Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
anna grodzka
05.02.2013 08:07

Anna Grodzka wicemarszałkiem? Jarosław Gowin jest za

Polityk nie ukrywa swoich wątpliwości co do kompetencji posłanki Ruchu Palikota. Ale to nie ma znaczenia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr Charchula/Reporter)

Jarosław Gowin zapewnia, że zagłosuje za kandydaturą Anny Grodzkiej na wicemarszałka Sejmu. Minister sprawiedliwości podkreślił, że nie widzi powodu, by nie zagłosować zgodnie z wolą Ruchu Palikota, jeśli odwołana zostanie z urzędu wicemarszałka inna reprezentantka tej partii, Wanda Nowicka.

- _ Jej transseksualizm nie ma dla mnie kompletnie żadnego znaczenia. To jest sprawa prywatna. Skądinąd źle się dzieje, że z tej prywatnej sprawy Ruch Palikota robi jakiś sztandar polityczny _ - powiedział minister sprawiedliwości w w radiowej Jedynce.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI JAROSŁAWA GOWINA:

Gowin przyznaje, że ma wątpliwości co do kompetencji Anny Grodzkiej do sprawowania funkcji wicemarszałka. ale prawem każdego klubu jest wysunięcie takiego kandydata, jakiego uważa za najlepszego.

- _ Ja się mogę zastanawiać, czy Anna Grodzka ma doświadczenie, kompetencje dostateczne do tego, żeby być wicemarszałkiem Sejmu i nie ukrywam - mam wątpliwości. Na pewno Ludwik Dorn jest pod tym względem politykiem z innej galaktyki _ - mówi Jarosław Gowin.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI JAROSŁAWA GOWINA:

Kandydaturę Ludwika Dorna na wicemarszałka Sejmu wysunęła Solidarna Polska. Według nieoficjalnych informacji, tę kandydaturę może poprzeć PSL.

Czytaj więcej w Money.pl
W PSL już wiedzą, czy poprzeć Annę Grodzką PSL nie poprze kandydatury Anny Grodzkiej na funkcję wicemarszałka Sejmu. Kilka dni temu Ruch Palikota wycofał poparcie dla Wandy Nowickiej.
Dzisiaj zdecydują, co dalej z Anną Grodzką Klub RP będzie rozpatrywał dzisiaj kandydaturę Anny Grodzkiej na stanowisko wicemarszałka Sejmu.
Gowin mówi, czy zagłosuje za Grodzką Nie widzę żadnego problemu w głosowaniu za kandydaturą Anny Grodzkiej na wicemarszałek Sejmu - oświadczył w poniedziałek w Krakowie minister sprawiedliwości Jarosław Gowin.
Tagi: anna grodzka, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz