Notowania

Przejdź na
andrzej biernat
07.01.2015 11:55

Andrzej Biernat broni Radosława Sikorskiego: Nie ma problemu z przemówieniami

Minister dodał, że patrząc na stawki polskich firm zajmujących się sprawami wizerunku, 19 tysięcy złotych za jedną konsultację nie odbiega od cen rynkowych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Andrzej Hulimka/Reporter)

Minister sportu i sekretarz generalny PO Andrzej Biernat nie widzi nic nagannego w relacjach byłego już szefa polskiej dyplomacji z byłym ambasadorem Wielkiej Brytanii. Radosław Sikorski jako minister spraw zagranicznych zapłacił Brytyjczykowi, prywatnie swojemu koledze, ćwierć miliona złotych za konsultacje przemówień.

Według Andrzeja Biernata - gościa radiowej Trójki, nie ma problemu w korzystaniu z usług byłego przedstawiciela obcego państwa przez szefa polskiej dyplomacji. _ Jeżeli minister spraw zagranicznych uznał, że wybitna postać w dyplomacji jest mu pomocna w redagowaniu pewnych przekazów światowych, to nie widzę tu żadnych zagrożeń _ - mówił Andrzej Biernat.

Minister dodał, że patrząc na stawki polskich firm zajmujących się sprawami wizerunku, 19 tysięcy złotych za jedną konsultację nie odbiega od cen rynkowych.

Czytaj więcej w Money.pl
Ministerstwo stanęło murem za Sikorskim _ - Chodzi o to, żeby nasz przekaz, z którym chcemy dotrzeć do partnerów, był jak najbardziej efektywny i najwyższej jakości - _mówi rzecznik MSZ.
Gorąco wokół Sikorskiego. "To może być jego koniec" O kolejnych niejasnych wydatkach marszałka sejmu pisze _ Wprost _. Opozycja mówi o skandalu.
Balcerowicz: Bez kapitalizmu nie ma demokracji Według profesora Polska na tle innych krajów w latach 1989-2013 poradziła sobie bardzo dobrze.
Tagi: andrzej biernat, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz