Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Analiza FBI niepokoi. Ostrzegają żołnierzy

0
Podziel się:

Jak wynika z informacji FBI i służb specjalnych, dżihadyści werbują ochotników do przeprowadzania ataków na terenie Stanów Zjednoczonych.

Szef FBI James Comey
Szef FBI James Comey (PrintScrn/Youtube)

Amerykańscy wojskowi mogą stać się obiektem ataków dżihadistów. Tak wynika z analiz FBI, o których informuje stacja telewizyjna ABC news.

FBI i służby specjalne wezwały żołnierzy stacjonujących na terenie USA dom usunięcia z portali społecznościowych wszystkie informacje, które mogłyby ujawnić ich tożsamość. Dotyczy to zarówno żołnierzy w służbie czynnej jak i weteranów.

Istnieją bowiem obawy, iż dżihadyści zamierzają atakować amerykańskich wojskowych na terenie USA.

Ostatnio w Internecie pojawia się coraz więcej agresywnych wpisów z groźbami pod adresem amerykańskich żołnierzy.

Jak wynika z informacji FBI i służb specjalnych, dżihadyści werbują ochotników do przeprowadzania ataków na terenie Stanów Zjednoczonych.

Czytaj więcej w Money.pl
Trzy Amerykanki chciały przyłączyć się do... 19-letnia Shannon Conley z Arvady w stanie Kolorado przyznała się do konspirowania na rzecz bojowników w Syrii. Twierdzi, że chciała alczyć w świętej wojnie poza granicami kraju.
Terroryści planują stworzyć... własną walutę Abu Bakr Baghdadi polecił, by rozpoczęto wybijanie złotych, srebrnych i miedzianych monet.
Dżihadyści w ten sposób unikają kontroli Europejczycy zamierzający przyłączyć się do dżihadystów coraz częściej rezygnują z podróży lotniczych do stref walk na Bliskim Wschodzie na rzecz podróży na pokładzie statków wycieczkowych.
To problem, który Stany traktują poważnie Większość mieszkańców Stanów traktuje serio działania dżihadystów i popiera ataki lotnicze na pozycje Państwa Islamskiego.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)