Notowania

obama
11.06.2012 17:41

Amerykański minister podejrzany o ucieczkę

Policja w USA wszczęła dochodzenie w sprawie ministra handlu Johna Brysona, który jest podejrzany o spowodowanie kilku kolizji i ucieczkę z miejsca wypadku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Policja w USA wszczęła dochodzenie w sprawie ministra handlu Johna Brysona, który jest podejrzany o spowodowanie kilku kolizji i ucieczkę z miejsca wypadku. Biały Dom na razie odmawia komentarza w tej sprawie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w sobotę Bryson spowodował dwa niegroźne wypadki w mieście San Gabriel w Kalifornii. Najpierw miał uderzyć swoim lexusem w znajdujący się przed nim samochód, ponownie zawadzić o pojazd podczas ucieczki z miejsca wypadku, a chwilę później spowodował następną kolizję.

Kalifornijska policja znalazła nieprzytomnego Brysona za kierownicą samochodu na miejscu drugiego zderzenia. Polityk trafił do szpitala z obrażeniami niezagrażającymi życiu i według niepotwierdzonych informacji został już wypisany do domu. Pozostali poszkodowani w kolizjach zostali lekko ranni.

Policja wykluczyła alkohol i narkotyki jako możliwe przyczyny wypadków.

Zarówno podlegające Brysonowi ministerstwo handlu jak i Biały Dom nie opublikowały oświadczenia w tej sprawie. Według telewizji CNN resort przyznał jednak nieoficjalnie, że sprawcą stłuczek był właśnie Bryson.

Bryson pełni funkcję ministra handlu od października 2011 roku. Na stronie resortu został określony jako _ kluczowa postać w gospodarczej ekipie prezydenta _ Baracka Obamy.

Czytaj więcej w Money.pl
Romeny prześcignął Obamę. Po raz pierwszy Na republikańskiego kandydata stawia coraz więcej wpływowych grup.
Zobacz, co Wałęsa powiedziałby Obamie wprost Były prezydent mówi Money.pl, na czym polegają nasze problemy z Amerykanami.
Po gafie Obamy chcą zakazu i wysyłają listy Polonijny _ Nowy Dziennik _ wystąpił do Kongresu USA z apelem o uchwalenie rezolucji zakazującej używania określeń _ polskie obozy śmierci _ lub _ polskie obozy koncentracyjne _.
Tagi: obama, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz