Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
cbŚ
12.06.2007 10:45

Amerykanin poszukiwany przez FBI zatrzymany w Polsce

Policjanci z Centralnego Biura śledczego zatrzymali pod Warszawą 32-letniego Amerykanina poszukiwanego przez FBI za udział w zabójstwie w Nowym Jorku.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Policjanci z Centralnego Biura śledczego zatrzymali pod Warszawą 32-letniego Amerykanina poszukiwanego przez FBI za udział w zabójstwie w Nowym Jorku - poinformowała we wtorek PAP rzeczniczka komendanta głównego policji Danuta Wołk- Karaczewska. *

"Jerrego D. zatrzymano w jednym z brwinowskich mieszkań. Był poszukiwany za udział w zabójstwie do którego doszło na początku maja" - powiedziała rzeczniczka.

Dodała, że w akcji brali udział policjanci ze specjalnej grupy, istniało bowiem podejrzenie, że mężczyzna może być uzbrojony. "Jerry D. był całkowicie zaskoczony. Nie stawiał oporu" - powiedziała.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna był członkiem zorganizowanej grupy przestępczej działającej na terenie USA. Ma na swoim koncie napady z bronią w ręku i handel narkotykami. Teraz zostanie przewieziony do prokuratury, która zdecyduje o jego dalszym losie.

Tagi: cbŚ, wiadomości, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz