Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Akt oskarżenia przeciwko 26 kibolom

0
Podziel się:

Uczestniczyli w bijatykach podczas derbów Warszawy we wrześniu ubiegłego roku.

Akt oskarżenia przeciwko 26 kibolom
(Reporter)
bEEDWmbV

Do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko 26 pseudokibicom, którzy uczestniczyli w burdach podczas derbów Warszawy we wrześniu ubiegłego roku - poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Policja podkreśla, że podczas meczu piłkarskiego pomiędzy Legią Warszawa a Polonią Warszawa pseudokibice w niebezpieczny sposób zakłócili jego przebieg.

Zarzuty dotyczą przestępstw zarówno z kodeksu karnego, jak i ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Grozi za nie m.in. do 5 lat pozbawienia wolności, kara grzywny oraz zakaz wstępu na imprezy masowe.

bEEDWmbX

Pseudokibice podczas meczu atakowali pracowników służb porządkowych oraz niszczyli mienie w wyposażeniu stadionu. Większość z nich na wniosek policjantów prowadzących sprawę decyzją prokuratury została objęta policyjnym dozorem.

Czytaj więcej w Money.pl
"Donald matole" nie obraziło premiera Sąd Okręgowy w Białymstoku umorzył sprawę jedenastu szalikowców obwinionych o wznoszenie okrzyków obrażających premiera Donalda Tuska i zakłócanie porządku.
Staruch handlował narkotykami? Rusza proces Nieformalny lider pseudokibiców Legii Warszawa Piotr S., jest oskarżony o handel amfetaminą. Nie przyznał się do zarzutów, opartych na zeznaniach świadka koronnego.
bEEDWmcy
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)