Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kontrole drogowe
01.09.2012 10:45

Akcja powroty. Policjanci będą sprawdzac kierowców

- Statystyki nie pokazują, że jesteśmy mistrzami kierownicy - oceniają mundurowi i apelują o ostrożną jazdę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Artur Barbarowski/East News)

Trwa policyjna akcja na drogach. W ostatni weekend wakacji na głównych trasach w kraju panuje wzmożony ruch.

Policjanci zwracają uwagę między innymi na zapinanie pasów bezpieczeństwa i przewożenie dzieci w specjalnych fotelikach. Rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski podkreśla, że przede wszystkim chodzi o ograniczenie osób, które jeżdżą niebezpiecznie i za szybko.

Rzecznik przypomina, że pod względem liczby śmiertelnych wypadków na drogach Polska wciąż jest jednym z najniebezpieczniejszych krajów w Europie. _ - Statystyki nie pokazują, że jesteśmy mistrzami kierownicy _ - ocenia Sokołowski i apeluje o ostrożną jazdę. Niestety, wciąż wielu polskich kierowców prowadzi po spożyciu alkoholu. Kierowcy muszą się więc liczyć także z kontrolami trzeźwości w trasie.

Czytaj więcej w Money.pl
Tragedia na drodze. TIR staranował pieszych Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku, do którego doszło dzisiaj przed godz. 4 rano w miejscowości Zederman (pow. Olkusz).
Arcybiskup za kratkami. "Odczuwam wstyd" Katolicki arcybiskup-nominat Salvatore Cordileone publicznie przeprosił za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwym.
Sprawdzają autobusy. "Wystarczy zgłosić..." Policja oraz Inspekcja Transportu Drogowego prowadzą intensywne kontrole autokarów i autobusów turystycznych.
Tagi: kontrole drogowe, policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz