Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Akcja "Znicz" trwa

0
Podziel się:

Za kółkiem, ale bez procentów. Blisko 1300 nietrzeźwych osób, zatrzymała policja podczas akcji Znicz w zeszłym roku.

Akcja "Znicz" trwa
(Piotr Kamionka/REPORTER)

Marek Konkolewski z Komendy Głównej Policji zapewnia, że podczas tegorocznych działań nie będzie taryfy ulgowej dla amatorów jazdy na podwójnym gazie.

Policjanci podkreślają, że podczas listopadowego weekendu świątecznego za kierownicą trzeba bardzo uważać. Wśród kierowców są także osoby, które prowadzą samochód bardzo rzadko. Podczas akcji _ Znicz _ na głównych trasach w kraju policjanci sprawdzają trzeźwość, czy przekraczana jest prędkość, zapięte pasy bezpieczeństwa i czy dzieci przewożone są w specjalnych fotelikach.

Tylko wczoraj policja zatrzymała 310 pijanych kierowców. Doszło do 75 wypadków drogowych, zginęło 7 osób, rannych zostało 117.

Czytaj więcej w Money.pl
Polska bardzo aktywna w operacjach Europolu Spośród 18 tys. spraw wszczętych w ub. r. przez Europol, 340 zainicjowała Polska.
Niemiecka policja będzie ścigać w Polsce Nowe przepisy umożliwią niemieckim policjantom ścigającym przestępców tymczasowe zatrzymanie podejrzanych na terytorium Polski.
Apele policji w końcu przyniosły skutek? Policja cały czas prowadzi kontrole na drogach. W tym roku tak zwany długi świąteczny weekend potrwa do pierwszych dni stycznia przyszłego roku.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)