Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Afera taśmowa. Kwaśniewski i Miller nagrani

0
Podziel się

Szef SLD nie pamięta, kiedy doszło do rozmowy, ani czego dokładnie dotyczyła. Oświadczył, że nie obawia się ewentualnej publikacji nagrania.

Afera taśmowa. Kwaśniewski i Miller nagrani
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDIgWgYB

Leszek Miller przyznał, że w jednej z warszawskich restauracji nagrano jego rozmowę z Aleksandrem Kwaśniewskim. Były premier powiedział w TVP Info, że poinformowała go o tym prokuratura.

_ Gazeta Wyborcza _ napisała dziś, że w restauracji _ Amber Room _ nagrano rozmowę byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego z byłym premierem Leszkiem Millerem. Sprawcy wrzucili nośniki z nagraniami do Wisły, ale odzyskała je Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Miller powiedział w TVP Info, że nie pamięta, kiedy doszło do rozmowy, ani czego dokładnie dotyczyła. Oświadczył, że nie obawia się ewentualnej publikacji nagrania. Dodał, że jeszcze nie zdecydował, czy będzie się ubiegał o status pokrzywdzonego w śledztwie, prowadzonym w sprawie nielegalnych podsłuchów.

bDIgWgYD
Czytaj więcej w Money.pl
Piechociński o taśmach: "Opublikuję odpowiedzi" _ - Przyłożyłem rękę do tego, żeby minister Sienkiewicz nie został odwołany i czekam na wyjaśnienie tej sprawy _ - mówi prezes PSL.
Jan Kulczyk wezwany do prokuratury Został uznany za poszkodowanego. Śledczy chcą ustalić, czy wobec Jana Kulczyka stosowano bezprawne groźby.
PiS chce przypomnieć aferę taśmową _ - Jestem oburzona, mówię tylko o sobie, o tym, że po siedmiu latach mojej naprawdę ciężkiej pracy takie metody się wykorzystuje _ - mówi Elżbieta Bieńkowska.
bDIgWgZe
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)