Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Afera korupcyjna w Cedyni

0
Podziel się:

Osobie pełniące funkcje publiczną, która przyjmie korzyść materialną lub jej obietnicę, grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Afera korupcyjna w Cedyni
(Reporter Poland)

Postępowanie dotyczy podejrzenia przyjęcia w latach 2009-2010 ponad 200 tysięcy euro i 30 tysięcy złotych przez osobę pełniącą publiczną funkcję.

- _ Miało to zapewnić przychylność urzędników dla jednej z firm działającej w przygranicznej miejscowości _ - tłumaczy Anna Gawłowska-Rynkiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Apelacyjnej w Szczecinie

Śledztwo zostało powierzone delegaturze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Być może prokuratura apelacyjna przejmie inne śledztwa prowadzone w sprawie działalności firmy paliwowej, mającej 14 stacji, w większości na pograniczu.

Osobie pełniące funkcje publiczną, która przyjmie korzyść materialną lub jej obietnicę, grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Czytaj więcej w Money.pl
Wielka afera w rządzie. Zatrzymania na szczytach władzy To największy na przestrzeni ostatnich lat skandal korupcyjny związany z przenikaniem struktur mafijnych do polityki.
Zawiadomienie do prokuratury ws. państwowej spółki Sprawa dotyczy spółki celowej jednego z gigantów warszawskiej giełdy.
Szef CBA do "Iustitii": Nie podawałem w wątpliwość niezawisłości sądu Nigdy nie ważyłbym się podjąć próby podawania w wątpliwość konstytucyjnej zasady niezawisłości sądu - podkreślił szef CBA Paweł Wojtunik w piśmie do Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia". Pismo jest odpowiedzią na uchwałę stowarzyszenia z końca kwietnia.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)