Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
piramida finansowa
26.11.2012 07:48

Afera Art-B. Bogusław B. znów przed sądem

Bogusław B., były szef Art-B, wraca na ławę oskarżonych - pisze Puls Biznesu. Zdaniem prokuratury, biznesmen stworzył piramidę finansową i oszukał około 130 osób na 33,5 miliona złotych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

W latach 2005-2007, założona przez Bogusława B. i Marka J., spółka Digit Serve mamiła klientów wizją ponad 50-procentowych zysków z rynku forex. W rzeczywistości firma nie dokonywała jednak żadnych transakcji, tworząc tym samym piramidę finansową.

Bogusław B. i Maciej G., prezes siostrzanej spółki Ceng Polska, są oskarżeni o oszukanie około 130 inwestorów na łączną kwotę 33,5 miliona złotych. Podczas przesłuchania Bogusław B. nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień.

Śledztwo w tej sprawie trawa już ponad 5 lat. Jak donosi gazeta, jeden z najsłynniejszych polskich aferzystów

Czytaj więcej w Money.pl
Wygrali w sądzie z Amber Gold. Jest wyrok Komisja Nadzoru Finansowego nie musi przepraszać Amber Gold za swe ostrzeżenia publiczne wobec tej spółki.
Jest już pierwsza dymisja za Amber Gold Po decyzji Prokuratora Generalnego, szefowa gdańskiej prokuratury traci stanowisko. Ważą się losy prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku.
Komorowski zauważył poważne błędy Zdaniem prezydenta, przed oszustwami nie ma lepszego zabezpieczania niż własna ostrożność, a zadaniem państwa jest ściganie łamiących prawo.
Tagi: piramida finansowa, art-b, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
03-12-2019

otootoPrzeciez z nimi kumplowal Kaxzynskii czerpal profity.Tamgdzie sa niejasne interesy bizndowe to eystepuje Kaczynski.

Rozwiń komentarze (1)