Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

25 mln zł na promocję ścieżek rowerowych w pięciu województwach

0
Podziel się

W ramach podpisanej wczoraj umowy woj. świętokrzyskie zrealizuje działania promocyjne w imieniu i na rzecz pozostałych województw z wykorzystaniem prasy, radia, telewizji oraz internetu.

25 mln zł na promocję ścieżek rowerowych w pięciu województwach
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)
bEqARaOd

25 mln zł będzie kosztowała prowadzona przez województwo świętokrzyskie kampania promująca ścieżki rowerowe, które połączą pięć województw Polski wschodniej. Wczoraj w Sielpi podpisano umowę ws. realizacji kampanii promocyjnej.

Dokument w tej sprawie władze województwa świętokrzyskiego podpisały z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Projekt _ Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej - promocja _ ma za zadanie promocję nowego produktu turystycznego, jakim będzie licząca prawie 2 tys. km utwardzona ścieżka, która połączy pięć województw: warmińsko-mazurskie (420 km), podlaskie (590 km), lubelskie (350 km), świętokrzyskie (190 km) i podkarpackie (430 km).

_ - To zaszczyt dla naszego regionu, że to my będziemy organizować kampanię - największą w historii naszego regionu - dla pięciu województw. Turyści z Polski i nie tylko na pewno usłyszą o województwie świętokrzyskim i pozostałych czterech regionach Polski wschodniej _ - powiedział dziennikarzom dyrektor departamentu odpowiedzialnego za promocję w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach Jacek Kowalczyk.

bEqARaOf

W ramach podpisanej wczoraj umowy woj. świętokrzyskie zrealizuje działania promocyjne _ w imieniu i na rzecz _ pozostałych województw z wykorzystaniem prasy, radia, telewizji oraz internetu.

Rowerowy szlak połączy regiony do końca 2015 roku. Według danych zawartych na stronach Portalu Funduszy Europejskich całkowity koszt przedsięwzięcia wyniesie ok. 274 mln zł, z czego ponad 223 mln zł będą pochodziły z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

Czytaj więcej w Money.pl
Całą dobę na rowerze. Dla chorych dzieci Paweł Cieślik chce w 24 godziny na zwykłym rowerze przejechać z Tychów do Gdańska. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na potrzeby Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci.
Można to będzie robić także na wałach Możliwość jazdy rowerem po wałach przeciwpowodziowych, których jest w Polsce 9,5 tys. km - przewiduje projekt prezydencki.
Pijany burmistrz na rowerze. Jest rezygnacja W pobliżu pl. Zamkowego został zatrzymany mężczyzna na rowerze będący pod wpływem alkoholu.
bEqARaOG
inwestycje
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)