Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo
06.07.2011 00:00

Warunki wynagradzania za pracę dla pracowników zatrudnionych w niektórych jednostkach organizacyjnych sfery budżetowej resortu spraw wewnętrznych i administracji

Dnia 7 lipca wchodzi w życie Rozporządzenie Ministra Pracy I Polityki Społecznej z dnia 10 czerwca 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie...

Podziel się
Dodaj komentarz

Dnia 7 lipca wchodzi w życie Rozporządzenie Ministra Pracy I Polityki Społecznej z dnia 10 czerwca 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków wynagradzania za pracę i przyznawania innych świadczeń związanych z pracą dla pracowników zatrudnionych w niektórych jednostkach organizacyjnych sfery budżetowej resortu spraw wewnętrznych i administracji.

Rozporządzenie, wydane na podstawie art. 773 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94, z późn. zm.) zmienia rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 30 kwietnia 2008 r. w sprawie warunków wynagradzania za pracę i przyznawania innych świadczeń związanych z pracą dla pracowników zatrudnionych w niektórych jednostkach organizacyjnych sfery budżetowej resortu spraw wewnętrznych i administracji.

Przepisy rozporządzenia stosuje się do pracowników zatrudnionych w:

1) zakładach budżetowych;

2) gospodarstwach pomocniczych;

3) jednostkach budżetowych.

Przepisów rozporządzenia nie stosuje się do dyrektora, zastępcy dyrektora i głównego księgowego jednostek, o których mowa w ust. 1, z wyjątkiem § 12 i 13 oraz kwalifikacji zawodowych, które są określone w załączniku nr 2 do rozporządzenia.

Tagi: prawo, ważne terminy
Źródło:
e-prawnik.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz