Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pirat drogowy
04.06.2007 11:06

Pijany staranował kilkanaście samochodów

Kilkanaście samochodów staranował w poniedziałek rano na trasie od Nowej Huty do centrum Krakowa 31-letni mężczyzna, który miał blisko cztery promile alkoholu we krwi.

Podziel się
Dodaj komentarz

Kilkanaście samochodów staranował w poniedziałek rano na trasie od Nowej Huty do centrum Krakowa 31- letni mężczyzna, który miał blisko cztery promile alkoholu we krwi - poinformowała kom. Sylwia Bober-Jasnoch z zespołu prasowego małopolskiej policji.

W poniedziałek przed godz. ósmą rano policja otrzymała zgłoszenie, że przez Nową Hutę, w kierunku centrum Krakowa jedzie mazda, która taranuje samochody.

Jak informuje policja, na prawdopodobne trasy natychmiast skierowano patrole. Samochód został zatrzymany przy ul. Mazowieckiej, po tym jak zderzył się z kolejnym już pojazdem. Kierowcą okazał się 31-letni mężczyzna, który miał we krwi prawie 4 promile alkoholu.

Jak poinformował oficer dyżurny krakowskiej drogówki, policjanci teraz przemierzają trasę przejazdu pirata i ustalają wyrządzone przez niego szkody. Jak się okazało, tylko na jednej z krakowskich ulic kierowca mazdy spowodował osiem stłuczek.

Z ustaleń wynika, że nikt nie został ranny. Przesłuchanie zatrzymanego kierowcy odbędzie się, gdy ten wytrzeźwieje.

Tagi: pirat drogowy, prawo na lewo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz