Na skróty

Money.plPrawoPorady prawnePoradyPrawo rodzinne

Nakłady poczynione na majątek osobisty żony

2011-03-15
Nakłady poczynione na majątek osobisty żony

Pytanie: Chciałbym rozliczyć nakłady, które zostały poczynione z majątku wspólnego mojego i żony, na jej majątek osobisty. Czy mam prawo rozliczyć wszelkie nakłady jakie zostały poczynione?

Odpowiedź: Z obowiązku rozliczeń wyłączone są wydatki i nakłady poniesione w wyniku wykonania przez małżonka jego obowiązków określonych w art. 23 i 27 Kodeksu...

Źródło: e-prawnik
Najnowsze wiadomości
Przykładowe porady
Przydatne linki