Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Pracownik przebywający na urlopie macierzyńskim a dodatkowe wynagrodzenie roczne dla pracowników sfery budżetowej

Pracownik przebywający na urlopie macierzyńskim a dodatkowe wynagrodzenie roczne dla pracowników sfery budżetowej

2011-03-28 14:00

Pracownik przebywający na urlopie macierzyńskim a dodatkowe wynagrodzenie roczne dla pracowników sfery budżetowej

Pytanie: Czy pracownik przebywajacy na urlopie macierzyńskim przez 8 miesięcy w roku, ma prawo do dodatkowego wynagrodzenia rocznego dla pracowników sfery budżetowej?

Odpowiedź: Okres urlopu macierzyńskiego nie znajduje się w wyczerpującym wyliczeniu zawartym w art. 2ust. 3 ustawy o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek...

Źródło: e-prawnik.pl
Czytaj także
Polecane galerie